فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر مامایی
  4. دکترهای همدان
  5. دکتر مامایی همدان

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای مامایی در همدان

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر بیتا فریدونی

دکتر بیتا فریدونی

دکترای مامایی
5(25 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
97نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
دکترای تخصصی بهداشت باروری
نوبت‌دهی مطب
همدان، خیابان بوعلی، بالاتر از پاساژ مهستان، ساختمان پزشکان توانا ، طبقه دوم
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
فریبا اسدی

فریبا اسدی

کارشناس مامایی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
همدان، خیابان بوعلی، سرپل یخچال، ساختمان پزشکان شفا، طبقه اول
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
شاهده حیدری

شاهده حیدری

کارشناس مامایی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
همدان، انتهای خیابان صدف، تپه حاج عنایت، پایین‌تر از مسجد صادقیه
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
فردا
ساناز جوادی یگانه

ساناز جوادی یگانه

کارشناس مامایی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
همدان، میدان امام، ابتدای خیابان بابا طاهر، درمانگاه شبانه روزی امام خمینی
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
امروز
الناز کاظمی

الناز کاظمی

کارشناس مامایی
خدمات: چکاپ بارداری، زایمان، بیوپسی دهانه رحم، عفونت واژن، قاعدگی دردناک (دیسمنوره)، تنبلی تخمدان (پلی کیستیک)، معاینه سینه (پستان)، کیست تخمدان، پاپ اسمیر، یائسگی زودرس، دیابت بارداری (حاملگی)، واژینیسموس، تعیین جنسیت
نوبت‌دهی مطب
همدان، میدان جهاد، ابتدا خیابان جهان نما، جنب بانک مسکن، ساختمان تجاری خجسته، طبقه 1، واحد 2
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
فهیمه وفاجو

فهیمه وفاجو

کارشناس مامایی
نوبت‌دهی مطب
همدان، خیابان بو علی، سر پل یخچال مجتمع شفا، طبقه4
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
سیما قلیچ خانی

سیما قلیچ خانی

کارشناس مامایی
خدمات: چکاپ بارداری، خونریزی رحم، سرطان دهانه رحم ، عفونت واژن، قرار دادن آی یو دی (IUD)، قاعدگی دردناک (دیسمنوره)، تنبلی تخمدان (پلی کیستیک)، معاینه سینه (پستان)، کیست تخمدان، پاپ اسمیر، یائسگی زودرس، تعیین جنسیت
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ متنی
همدان، شهرک ولیعصر، ایستگاه دوم، درمانگاه شبانه روزی ولیعصر
دکتر مهسا منتشلو

دکتر مهسا منتشلو

دکترای مامایی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
دکتر رامش مشکوری

دکتر رامش مشکوری

دکترای مامایی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای مامایی در همدان

دکترهای مامایی در همدان چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر مامایی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. مامایی در همدان از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان مامایی در همدان در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای مامایی در همدان نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر مامایی در همدان و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. مامایی در همدان در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان مامایی در همدان در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب همدان است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان مامایی در همدان یک دکتر مامایی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر مامایی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای مامایی (متخصص و فوق تخصص) در همدان

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای مامایی در همدان ، می توانید به لیست دکترهای مامایی در همدان در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای مامایی در همدان نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای مامایی در همدان توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای مامایی در همدان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای مامایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر مامایی همدان در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر مامایی همدان در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای مامایی در همدان شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر مامایی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر مامایی در همدان می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای مامایی همدان بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر مامایی در همدان به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای مامایی همدان را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر مامایی در همدان چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر مامایی در همدان با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای مامایی همدان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر مامایی در همدان با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر مامایی در همدان و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر مامایی در همدان استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در همدان

دکتر زنان همداندکتر عمومی همداندکتر متخصص داخلی همداندکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) همداندکتر روانشناس همداندکتر دندانپزشک همداندکتر جراحی عمومی همداندکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) همداندکتر قلب همداندکتر متخصص ارتوپد همداندکتر متخصص چشم پزشک همداندکتر متخصص گوش و حلق و بینی همداندکتر متخصص تغذیه همداندکتر متخصص اورولوژی همداندکتر پوست همدانمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) همدانجراح مغز و اعصاب همداندکتر متخصص بیماری های عفونی همداندکتر متخصص گوارش و کبد همدانمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی همداندکتر بینایی سنجی همداندکتر متخصص غدد همدانمتخصص فیزیوتراپی همدانمتخصص شنوایی سنجی همداندکتر متخصص ریه همدانمتخصص روماتولوژی همداندکتر جراح پلاستیک همداندکتر متخصص گفتار درمانی همداندکتر متخصص آسم و آلرژی همداندکتر متخصص خون و سرطان شناسی همداندکتر متخصص کلیه بزرگسالان همداندکتر متخصص غدد کودکان همداندکتر متخصص کایروپراکتیک همدانمتخصص رادیوتراپیست همدانمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی همداندکتر مشاور دارویی همداندکتر متخصص ژنتیک پزشکی همداندکتر متخصص طب سنتی همداندکتر متخصص درد همدان