تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
بیمه
جنسیت پزشک
خانم
آقا
خانم و آقا
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای پیوند کبد

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای پیوند کبد

نتایج فیلتر‌ها
ترتیب نمایش
دکتر علی اصغر دستیار

دکتر علی اصغر دستیار

تخصص جراحی عمومی / فلوشیپ پیوند کبد
4.7
٪93
پیشنهاد کاربران
(40 نظر)
فلوشیپ جراحی‌های کبد، پانکراس، مجاری صفراوی و پیوند اعضاء داخل شکم
فلوشیپ جراحی‌های کبد، پانکراس، مجاری صفراوی و پیوند اعضاء داخل شکم
نوبت‌دهی مطب
1223 نوبت موفق در دکترتو
اهواز،اهواز، كيانپارس، خيابان٥غربي، فاز يك، مجتمع فارابي، طبقه ٥
دکتر آرش بوربور

دکتر آرش بوربور

فلوشیپ پیوند کبد / تخصص جراحی عمومی
نوبت‌دهی مطب
151 نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
کرمان،کرمان، خیابان جهاد، حدفاصل جهاد 8 و 10، ساختمان نیکان، طبقه3
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 11 آذر
دکتر محمد علیخانی

دکتر محمد علیخانی

تخصص جراحی عمومی / فلوشیپ پیوند کبد
فلوشیپ جراحی پیوند اعضا
فلوشیپ جراحی پیوند اعضا
نوبت‌دهی مطب
شیراز،شیراز، شهر صدرا، جاده فاز2، به سمت دوکوهک، روبروی باغشهر پردیس، بیمارستان ابوعلی سینا
اولین نوبت آزاد مطب:
سه‌شنبه 14 آذر


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای پیوند کبد

دکترهای پیوند کبد چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر پیوند کبد و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. پیوند کبد از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان پیوند کبد در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای پیوند کبد نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر پیوند کبد و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. پیوند کبد در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان پیوند کبد در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان پیوند کبد یک دکتر پیوند کبد خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر پیوند کبد خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای پیوند کبد (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای پیوند کبد ایران، می‌توانید به لیست دکترهای پیوند کبد در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای پیوند کبد نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای پیوند کبد در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای پیوند کبد در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای پیوند کبد در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای پیوند کبد که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در پیوند کبد را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در پیوند کبد به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای پیوند کبد نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای پیوند کبد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر پیوند کبد در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر پیوند کبد در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای پیوند کبد شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر پیوند کبد خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای پیوند کبد می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر پیوند کبد در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای پیوند کبد را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای پیوند کبد در کلان شهرهای ایران:

دکتر پیوند کبد تهران
دکتر پیوند کبد شیراز
دکتر پیوند کبد اصفهان
دکتر پیوند کبد مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر پیوند کبد بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای پیوند کبد به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای پیوند کبد را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر پیوند کبد چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای پیوند کبد با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای پیوند کبد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.