فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر جراحی پا و مچ پا

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای جراحی پا و مچ پا

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر حسین اتحادی

دکتر حسین اتحادی

تخصص ارتوپدی / فلوشیپ جراحی پا و مچ پا
4.8(89 نظر)
95٪پیشنهاد کاربران
2494نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
شیراز، چهارراه زرگری، به طرف قصردشت، سر نبش، مجتمع بارانا،جنب داروخانه دکتر رضوی پور، طبقه 4، واحد 46
دکتر امیررضا وثوقی

دکتر امیررضا وثوقی

تخصص ارتوپدی / فلوشیپ جراحی پا و مچ پا
4.8(41 نظر)
96٪پیشنهاد کاربران
759نوبت موفق در دکترتو
خدمات: درد پا، درد مفاصل، شکستگی مچ پا، جراحی زانو، جراحی پا و مچ پا
نوبت‌دهی مطب
شیراز، قصردشت، بالاتر از خیابان مهر، مجتمع پزشکی نگین، طبقه ۳، واحد ۱۹


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای جراحی پا و مچ پا

دکترهای جراحی پا و مچ پا چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر جراحی پا و مچ پا و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. جراحی پا و مچ پا از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی پا و مچ پا در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای جراحی پا و مچ پا نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر جراحی پا و مچ پا و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. جراحی پا و مچ پا در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان جراحی پا و مچ پا در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی پا و مچ پا یک دکتر جراحی پا و مچ پا خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر جراحی پا و مچ پا خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای جراحی پا و مچ پا (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای جراحی پا و مچ پا ایران، می‌توانید به لیست دکترهای جراحی پا و مچ پا در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای جراحی پا و مچ پا نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای جراحی پا و مچ پا در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای جراحی پا و مچ پا در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای جراحی پا و مچ پا در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای جراحی پا و مچ پا که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در جراحی پا و مچ پا را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در جراحی پا و مچ پا به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای جراحی پا و مچ پا نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای جراحی پا و مچ پا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر جراحی پا و مچ پا در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر جراحی پا و مچ پا در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای جراحی پا و مچ پا شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر جراحی پا و مچ پا خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای جراحی پا و مچ پا می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر جراحی پا و مچ پا در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای جراحی پا و مچ پا را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای جراحی پا و مچ پا در کلان شهرهای ایران:

دکتر جراحی پا و مچ پا تهران
دکتر جراحی پا و مچ پا شیراز
دکتر جراحی پا و مچ پا اصفهان
دکتر جراحی پا و مچ پا مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر جراحی پا و مچ پا بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای جراحی پا و مچ پا به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای جراحی پا و مچ پا را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر جراحی پا و مچ پا چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای جراحی پا و مچ پا با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای جراحی پا و مچ پا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.

بهترین دکترهای جراحی پا و مچ پا در ایران