فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر بیهوشی
  4. دکترهای ارومیه
  5. دکتر بیهوشی ارومیه

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای بیهوشی در ارومیه

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر بهزاد سینایی

دکتر بهزاد سینایی

تخصص بیهوشی
4.9(39 نظر)
98٪پیشنهاد کاربران
573نوبت موفق در دکترتو
فلوشیپ طب تسکینی
خدمات: اپیدورال، بی حسی عصبی، دیسک کمر، تنگی کانال نخاعی
نوبت‌دهی مطب
ارومیه، خیابان مولوی 2، خیابان رخشا، ساختمان میلاد، کلینیک بیمارستان میلاد، طبقه 2
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 30 تیر
دکتر شیوا نوروزی نیا

دکتر شیوا نوروزی نیا

تخصص بیهوشی / فلوشیپ درد
5(15 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
189نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
ارومیه، خیابان حسنی ،ساختمان اورشاد یک ،طبقه 9 ،واحد 44
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
دکتر علی اکبر نصیری

دکتر علی اکبر نصیری

تخصص بیهوشی / فلوشیپ درد
5(14 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
209نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان اورشاد 2، طبقه 5
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 30 تیر
دکتر علیرضا جمالی

دکتر علیرضا جمالی

تخصص بیهوشی
5(3 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
فلوشیپ مراقبت‌های ویژه (آی سی یو)
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
مشاوره‌ متنی
ارومیه، خیابان دانشکده، بیمارستان آذربایجان
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
خدمات: بی حسی عصبی، کربوکسی تراپی، تزریق بوتاکس، میکرونیدلینگ، تزریق فیلر
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
ارومیه، بلوار حسنی، ساختمان فریال ،طبقه 3 ،واحد 7
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
نوبت‌دهی مطب
ارومیه، بلوار حسنی، ساختمان ماندگار، طبقه3، واحد310


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای بیهوشی در ارومیه

دکترهای بیهوشی در ارومیه چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر بیهوشی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. بیهوشی در ارومیه از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان بیهوشی در ارومیه در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای بیهوشی در ارومیه نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر بیهوشی در ارومیه و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. بیهوشی در ارومیه در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان بیهوشی در ارومیه در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب ارومیه است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان بیهوشی در ارومیه یک دکتر بیهوشی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر بیهوشی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای بیهوشی (متخصص و فوق تخصص) در ارومیه

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای بیهوشی در ارومیه ، می توانید به لیست دکترهای بیهوشی در ارومیه در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای بیهوشی در ارومیه نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای بیهوشی در ارومیه توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای بیهوشی در ارومیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای بیهوشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر بیهوشی ارومیه در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر بیهوشی ارومیه در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای بیهوشی در ارومیه شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر بیهوشی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر بیهوشی در ارومیه می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای بیهوشی ارومیه بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر بیهوشی در ارومیه به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای بیهوشی ارومیه را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر بیهوشی در ارومیه چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر بیهوشی در ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای بیهوشی ارومیه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر بیهوشی در ارومیه با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر بیهوشی در ارومیه و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر بیهوشی در ارومیه استفاده کنید

تخصص‌های مرتبط با بیهوشی

بهترین دکترهای متخصص در ارومیه

دکتر زنان ارومیهدکتر عمومی ارومیهدکتر متخصص داخلی ارومیهدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) ارومیهدکتر روانشناس ارومیهدکتر دندانپزشک ارومیهدکتر جراحی عمومی ارومیهدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) ارومیهدکتر قلب ارومیهدکتر متخصص ارتوپد ارومیهدکتر متخصص چشم پزشک ارومیهدکتر متخصص گوش و حلق و بینی ارومیهدکتر متخصص تغذیه ارومیهدکتر متخصص اورولوژی ارومیهدکتر پوست ارومیهمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) ارومیهجراح مغز و اعصاب ارومیهدکتر متخصص بیماری های عفونی ارومیهدکتر متخصص گوارش و کبد ارومیهمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی ارومیهدکتر بینایی سنجی ارومیهدکتر متخصص غدد ارومیهمتخصص فیزیوتراپی ارومیهمتخصص شنوایی سنجی ارومیهدکتر متخصص ریه ارومیهمتخصص روماتولوژی ارومیهدکتر جراح پلاستیک ارومیهدکتر متخصص گفتار درمانی ارومیهدکتر متخصص آسم و آلرژی ارومیهدکتر متخصص خون و سرطان شناسی ارومیهدکتر متخصص کلیه بزرگسالان ارومیهدکتر متخصص غدد کودکان ارومیهدکتر متخصص کایروپراکتیک ارومیهدکتر مامایی ارومیهمتخصص رادیوتراپیست ارومیهمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی ارومیهدکتر مشاور دارویی ارومیهدکتر متخصص ژنتیک پزشکی ارومیهدکتر متخصص طب سنتی ارومیهدکتر متخصص درد ارومیه