1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای ری

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترها در ری

دکترهای پزشک دندانپزشک ری

5 پزشک

دکترهای تخصص جراحی لثه ری

1 پزشک

دکترهای تخصص گفتاردرمانی ری

1 پزشک

دکترهای تخصص فیزیوتراپی ری

5 پزشک

دکترهای تخصص بینایی سنجی ری

4 پزشک

دکترهای تخصص تغذیه ری

1 پزشک

دکترهای تخصص روانشناسی ری

12 پزشک

دکترهای تخصص مامایی ری

6 پزشک

دکترهای تخصص شنوایی سنجی ری

1 پزشک

دکترهای تخصص جراحی مغز و اعصاب ری

4 پزشک

دکترهای تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) ری

2 پزشک

دکترهای تخصص چشم پزشکی ری

2 پزشک

دکترهای تخصص قلب و عروق ری

1 پزشک

دکترهای تخصص کودکان و نوزادان ری

3 پزشک

دکترهای فوق تخصص ریه ری

1 پزشک

دکترهای تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) ری

3 پزشک

دکترهای تخصص زنان، زایمان و نازایی ری

8 پزشک

دکترهای تخصص پوست، مو و زیبایی ری

2 پزشک

دکترهای تخصص جراحی عمومی ری

2 پزشک

دکترهای پزشک عمومی ری

8 پزشک

دکترهای تخصص داخلی ری

4 پزشک

دکترهای فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان ری

1 پزشک

دکترهای فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) ری

1 پزشک

دکترهای تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) ری

1 پزشک

دکترهای تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری ری

1 پزشک

دکترهای تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) ری

2 پزشک

دکترهای تخصص بیهوشی ری

1 پزشک

دکترهای فوق تخصص طب نوزادی ری

2 پزشک

دکترهای تخصص گوش، حلق و بینی ری

1 پزشک


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای شهر ری

لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص ری در دکترتو

در لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص ری در دکترتو می‌توانید بهترین پزشکان این شهر را مشاهده کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه، تخصص پزشکی مورد نیاز خود را انتخاب کنید و از این پزشکان اینترنتی نوبت مطب و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود به آدرس مطب، شماره تلفن مطب و بیوگرافی آنها دسترسی داشته باشید.

نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای ری

امروزه دریافت نوبت اینترنتی مطب و یا مشاوره آنلاین پزشکی با پزشکان به سادگی قابل انجام است. مساله‌ای که در گذشته از معضلات ما بوده است. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت دکترتو از خدمات دریافت نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین پزشکان در سراسر ایران بهره‌مند شوید.

اما در صورتی که نیاز دارید از دکترهای متخصص ری نوبت مطب بگیرید می‌توانید به لیست بهترین دکترهای متخصص ری مراجعه کرده و از این پزشکان در سریع ترین زمان نوبت بگیرید. با مراجعه به سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو و انتخاب شهر ری می‌توانید به لیست پزشکان و اطلاعات آنها دسترسی داشته باشید و از دکترهای متخصص ری بر اساس نیاز و محل دقیق سکونت خود نوبت اینترنتی و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید.

درباره سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای ری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۴۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای ری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکترهای ری در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکترهای ری در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای ری شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
از کجا بدانیم کدام دکترهای ری بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای ری به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای ری را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر های ری چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای ری با توجه به نوع تخصص و نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای ری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکترهای ری با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکترهای ری و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکترهای ری استفاده کنید.

همه دکترهای متخصص ری

دکتر زنان ریدکتر عمومی ریدکتر متخصص داخلی ریدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) ریدکتر روانشناس ریدکتر دندانپزشک ریدکتر جراحی عمومی ریدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) ریدکتر قلب ریدکتر متخصص ارتوپد ریدکتر متخصص چشم پزشک ریدکتر متخصص گوش و حلق و بینی ریدکتر متخصص تغذیه ریدکتر متخصص اورولوژی ریدکتر پوست ریمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) ریجراح مغز و اعصاب ریدکتر متخصص بیماری های عفونی ریدکتر متخصص گوارش و کبد ریمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی ریدکتر بینایی سنجی ریدکتر متخصص غدد ریمتخصص فیزیوتراپی ریمتخصص شنوایی سنجی ریدکتر متخصص ریه ریمتخصص روماتولوژی ریدکتر جراح پلاستیک ریدکتر متخصص گفتار درمانی ریدکتر متخصص آسم و آلرژی ریدکتر متخصص خون و سرطان شناسی ریدکتر متخصص کلیه بزرگسالان ریدکتر متخصص غدد کودکان ریدکتر متخصص کایروپراکتیک ریدکتر مامایی ریمتخصص رادیوتراپیست ریمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی ریدکتر مشاور دارویی ریدکتر متخصص ژنتیک پزشکی ریدکتر متخصص طب سنتی ریدکتر متخصص درد ری