زهره ایزدپور

زهره ایزدپور

کارشناس شنوایی سنجی

کارشناس شنوایی شناسی
شیراز

کد نظام پزشکی

ش-۳۸۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس شنوایی سنجی

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند ،نبش بیست متری سینما سعدی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 2، واحد 3، مرکز شنوایی فارس

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران زهره ایزدپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با زهره ایزدپور، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

زهره ایزدپور
زهره ایزدپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهره ایزدپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره ایزدپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهره ایزدپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهره ایزدپور چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره ایزدپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهره ایزدپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهره ایزدپور کجا است؟
دکتر زهره ایزدپور 1 مطب در مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب زهره ایزدپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا زهره ایزدپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره ایزدپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهره ایزدپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره ایزدپور متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهره ایزدپور چه زمانی است؟
دکتر زهره ایزدپور از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهره ایزدپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهره ایزدپور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زهره ایزدپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهره ایزدپور 0 از 5 است.

درباره زهره ایزدپورزهره ایزدپور zohreh izad poor از دکترهای متخصص تخصص شنوایی سنجی شیراز هستند. مطب زهره ایزدپور در شیراز، خیابان زند ،نبش بیست متری سینما سعدی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 2، واحد 3، مرکز شنوایی فارس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهره ایزدپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317114،09178673139 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهره ایزدپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهره ایزدپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهره ایزدپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهره ایزدپور تخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهره ایزدپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.