زهره فراهانی

زهره فراهانی

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

30738
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به زهره فراهانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران زهره فراهانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

دلاسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من بابت مشکلم خیلی خیلی سردرگم بودم اما ایشون مثل یک معجزه توی زندگیم بودن و واقعا ازشون ممنونم.

سخر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد و توجه زیاد به بیمار با صبر و حوصله و از همه مهمتر اینکه نتیجه درمان خوب که نشان دهنده دانش و تجربه بالا می باشد👌👌 واقعا ازشون متشكرم🙏🙏

فرشاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دلسوز و مهربان و توانا من خیلی سریع نتیجه گرفتم و به تمام دوستانم این دکتر خوب را پیشنهاد دادم و واقعا همه راضی بودند

ایلیا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی و مورد انتظار بیمار که از نظر بنده کار هر پزشکی نیست

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر بسیار باحوصله، مهربان و کاملاً حرفه ای بودند کاملاً حرفه ای ،آگاهانه و به دور از هرگونه تجربه شخصی منو راهنمایی کردن واقعاً از ایشون ممنونم

انتخاب نوع نوبت گیری از زهره فراهانی
نوبت مطب خیابان دردشت
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بزرگراه رسالت شرق، خیابان دردشت، پایینتر از گلبرگ، خیابان عابدی، پلاک 37
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
30 دقیقه گفتگو150,000 تومان
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهره فراهانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره فراهانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهره فراهانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهره فراهانی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره فراهانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهره فراهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهره فراهانی کجا است؟
دکتر زهره فراهانی 1 مطب در مطب خیابان دردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل زهره فراهانی را ببینید.
+
آیا زهره فراهانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره فراهانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهره فراهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره فراهانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهره فراهانی چه زمانی است؟
دکتر زهره فراهانی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهره فراهانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهره فراهانی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به زهره فراهانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهره فراهانی 5 از 5 است.

درباره زهره فراهانیدکتر زهره فراهانی zohre farahani از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب زهره فراهانی در تهران، بزرگراه رسالت شرق، خیابان دردشت، پایینتر از گلبرگ، خیابان عابدی، پلاک 37 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهره فراهانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126514011 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهره فراهانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهره فراهانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهره فراهانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهره فراهانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهره فراهانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.