زهرا شیرزادی

زهرا شیرزادی

کارشناس ارشد تغذیه

تهران

کد نظام پزشکی

ت_6831

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب خیابان نبردشمالی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، چهارراه کوکاکولا، خیابان نبرد شمالی، کوچه شاه محمدی، طبقه فوقانی داروخانه بنفشه

تلفن:02133360267

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران زهرا شیرزادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از زهرا شیرزادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهرا شیرزادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا شیرزادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهرا شیرزادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهرا شیرزادی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا شیرزادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهرا شیرزادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهرا شیرزادی کجا است؟
دکتر زهرا شیرزادی 1 مطب در مطب خیابان نبردشمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل زهرا شیرزادی را ببینید.
+
آیا زهرا شیرزادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا شیرزادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهرا شیرزادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا شیرزادی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهرا شیرزادی چه زمانی است؟
دکتر زهرا شیرزادی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهرا شیرزادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهرا شیرزادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زهرا شیرزادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهرا شیرزادی 0 از 5 است.

درباره زهرا شیرزادیدکتر زهرا شیرزادی zahra shirzadi از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب زهرا شیرزادی در تهران، خیابان پیروزی، چهارراه کوکاکولا، خیابان نبرد شمالی، کوچه شاه محمدی، طبقه فوقانی داروخانه بنفشه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهرا شیرزادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133360267 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهرا شیرزادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهرا شیرزادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهرا شیرزادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهرا شیرزادی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهرا شیرزادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.