زهرا مسعودی

زهرا مسعودی

کارشناس ارشد مامایی

کد نظام پزشکی

م-68219
%100
پیشنهاد(از 150 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد مامایی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به زهرا مسعودی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران زهرا مسعودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 150 کاربر)

%100
150 کاربر از 150 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  35 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

غزال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار عالی و با حوصله جواب دادن، دستشون دردنکنه

ریحانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خدا خیرشون بده بسیار دکتر عالی و صبوری هستن و به تک تک سوالات با حوصله جواب میدن.

هوتن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

مشاوره تلفنی: بسیار محترم با حوصله صبور و با متانت کامل به صورت دقیق همه جزئیات رو توضیح می‌دادند. با تشکر

مائده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

مشاوره تلفنی: خیلی عالی بودن و بهم خیلی خیلی کمک کردن پزشک با تجربه و تشخیص درست و راهکار عالی .واقعا توصیه میکنم ایشون رو

فرشت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

من راضی بودم تا اینجا

انتخاب نوع نوبت گیری از زهرا مسعودی
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو110,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 9 آذر ساعت 15:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل100,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهرا مسعودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا مسعودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهرا مسعودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهرا مسعودی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا مسعودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهرا مسعودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهرا مسعودی کجا است؟
دکتر زهرا مسعودی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا زهرا مسعودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مسعودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهرا مسعودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا مسعودی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهرا مسعودی چه زمانی است؟
دکتر زهرا مسعودی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهرا مسعودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهرا مسعودی چقدر است؟
تا کنون 150 نفر به زهرا مسعودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهرا مسعودی 5 از 5 است.

درباره زهرا مسعودیدکتر زهرا مسعودی zahra masoodi از دکترهای متخصص مامایی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهرا مسعودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهرا مسعودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهرا مسعودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهرا مسعودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهرا مسعودی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهرا مسعودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.