زهرا ابراهیم پور

زهرا ابراهیم پور

کارشناس مامایی

تبریز

درباره‌ی پزشک

مشاوره درباره نازایی و بیماریهای زنان

درمان نازایی و بیماری های زنان

مشاوره قبل و بعد از ازدواج

صدور گواهی ازدواج

مشاوره در مورد مسائل جنسی

گذاشتن کنترل IUD

تست پاپ اسمیر

معاینه پستان

کد نظام پزشکی

م-18181

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب سه راه بهشتی

آدرس:

تبریز، سه راه بهشتی، پشت ایستگاه اتوبوس

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران زهرا ابراهیم پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب سه راه بهشتی
زهرا ابراهیم پور
زهرا ابراهیم پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهرا ابراهیم پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا ابراهیم پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهرا ابراهیم پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهرا ابراهیم پور چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا ابراهیم پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهرا ابراهیم پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهرا ابراهیم پور کجا است؟
دکترزهرا ابراهیم پور مطب سه راه بهشتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب زهرا ابراهیم پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا زهرا ابراهیم پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا ابراهیم پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهرا ابراهیم پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا ابراهیم پور متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهرا ابراهیم پور چه زمانی است؟
دکتر زهرا ابراهیم پور از روز پنجشنبه 17 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهرا ابراهیم پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهرا ابراهیم پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زهرا ابراهیم پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهرا ابراهیم پور 0 از 5 است.

درباره زهرا ابراهیم پوردکترزهرا ابراهیم پور zahra ebrahimpor از دکترهای متخصص مامایی تبریز هستند. مطب زهرا ابراهیم پور در تبریز، سه راه بهشتی، پشت ایستگاه اتوبوس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهرا ابراهیم پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04132671328 ، 09363128810 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهرا ابراهیم پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهرا ابراهیم پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهرا ابراهیم پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهرا ابراهیم پور متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهرا ابراهیم پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.