سید مرتضی اسحاقی

سید مرتضی اسحاقی

کارشناس روانشناسی

مشهد

کد نظام پزشکی

3280

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، احمدآباد7، نبش خیابان قائم، مجتمع گوهرشاد، طبقه3

تلفن:05138405789

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سید مرتضی اسحاقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سید مرتضی اسحاقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سید مرتضی اسحاقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مرتضی اسحاقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سید مرتضی اسحاقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سید مرتضی اسحاقی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مرتضی اسحاقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سید مرتضی اسحاقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سید مرتضی اسحاقی کجا است؟
دکتر سید مرتضی اسحاقی 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سید مرتضی اسحاقی را ببینید.
+
آیا سید مرتضی اسحاقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مرتضی اسحاقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سید مرتضی اسحاقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مرتضی اسحاقی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سید مرتضی اسحاقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید مرتضی اسحاقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل سید مرتضی اسحاقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سید مرتضی اسحاقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سید مرتضی اسحاقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سید مرتضی اسحاقی 0 از 5 است.

درباره سید مرتضی اسحاقیدکتر سید مرتضی اسحاقی seyyed morteza eshaghi از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب سید مرتضی اسحاقی در مشهد، احمدآباد7، نبش خیابان قائم، مجتمع گوهرشاد، طبقه3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سید مرتضی اسحاقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138405789 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سید مرتضی اسحاقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سید مرتضی اسحاقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سید مرتضی اسحاقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سید مرتضی اسحاقی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سید مرتضی اسحاقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.