کد نظام پزشکی

گ-2371

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد گفتاردرمانی

اطلاعات مطب درمانگاه حیان

آدرس:

مشهد، خیابان کوهسنگی20، بعد از میدان کوشه ای، درمانگاه حیان

تلفن:09371529679

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران صدیقه صفائیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب درمانگاه حیان

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با صدیقه صفائیان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

صدیقه صفائیان
صدیقه صفائیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت صدیقه صفائیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صدیقه صفائیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد صدیقه صفائیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت صدیقه صفائیان چقدر است؟
هزینه ویزیت صدیقه صفائیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل صدیقه صفائیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب صدیقه صفائیان کجا است؟
دکترصدیقه صفائیان مطب درمانگاه حیان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب صدیقه صفائیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا صدیقه صفائیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه صفائیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
صدیقه صفائیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صدیقه صفائیان متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد صدیقه صفائیان چه زمانی است؟
دکتر صدیقه صفائیان از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل صدیقه صفائیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از صدیقه صفائیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به صدیقه صفائیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی صدیقه صفائیان 0 از 5 است.

درباره صدیقه صفائیاندکترصدیقه صفائیان sedigheh safaieyan از دکترهای متخصص گفتاردرمانی مشهد هستند. مطب صدیقه صفائیان در مشهد، خیابان کوهسنگی20، بعد از میدان کوشه ای، درمانگاه حیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب صدیقه صفائیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09371529679 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام صدیقه صفائیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی صدیقه صفائیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط صدیقه صفائیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از صدیقه صفائیان متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد صدیقه صفائیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.