سمیرا خلخالی

سمیرا خلخالی

کارشناس مامایی

کرج

کد نظام پزشکی

م-۲۵۲۵۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب رجایی

آدرس:

کرج، خیابان رجایی، روبه‌روی بیمارستان رجایی، جنب ایستگاه تاکسی قلم، مجتمع پزشکی فاطمه زهرا

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سمیرا خلخالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب رجایی
سمیرا خلخالی
سمیرا خلخالی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سمیرا خلخالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیرا خلخالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سمیرا خلخالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سمیرا خلخالی چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیرا خلخالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سمیرا خلخالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سمیرا خلخالی کجا است؟
دکتر سمیرا خلخالی 1 مطب در مطب رجایی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب سمیرا خلخالی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا سمیرا خلخالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا خلخالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سمیرا خلخالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیرا خلخالی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سمیرا خلخالی چه زمانی است؟
دکتر سمیرا خلخالی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سمیرا خلخالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سمیرا خلخالی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سمیرا خلخالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سمیرا خلخالی 0 از 5 است.

درباره سمیرا خلخالیسمیرا خلخالی samira khalkhali از دکترهای متخصص تخصص مامایی کرج هستند. مطب سمیرا خلخالی در کرج، خیابان رجایی، روبه‌روی بیمارستان رجایی، جنب ایستگاه تاکسی قلم، مجتمع پزشکی فاطمه زهرا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سمیرا خلخالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634527306 ، 02634587322 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سمیرا خلخالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سمیرا خلخالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سمیرا خلخالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سمیرا خلخالی تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سمیرا خلخالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.