%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی

روانشناس بیمارستان اعصاب و روان ابن سینا

عضو سازمان نظام روانشناسی 

عضو انجمن روانشناسی ایران

درمانگر اختلالات افسردگی، اضطراب، ترس ها، وسواس و...

ارائه مشاوره در خصوص مشکلات فردی و ارتباطی

اجرای تست های روانشناختی جهت ارزیابی دقیق (mmpi, milon, iQ Test, و...)

کد نظام پزشکی

32377

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب صدرا

آدرس:

شیراز، صدرا، مولانا، جنب ساختمان فلورانس، کلینیک آناهیتا

تلفن:09336311715

اطلاعات مطب زرگری

آدرس:

زرگری، نبش کوچه 17، مجتمع میرداماد.

تلفن:09336311715

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به رها کارگر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران رها کارگر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب صدرا
مطب زرگری

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با رها کارگر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با رها کارگر می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

رها کارگر
رها کارگر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت رها کارگر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رها کارگر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد رها کارگر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت رها کارگر چقدر است؟
هزینه ویزیت رها کارگر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل رها کارگر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب رها کارگر کجا است؟
دکتررها کارگر مطب صدرا و مطب زرگری مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب رها کارگر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا رها کارگر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رها کارگر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
رها کارگر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رها کارگر متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد رها کارگر چه زمانی است؟
دکتر رها کارگر از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل رها کارگر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از رها کارگر چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به رها کارگر رای داده‌اند. میانگین امتیازی رها کارگر 5 از 5 است.

درباره رها کارگردکتررها کارگر raha kargar از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب رها کارگر در شیراز، صدرا، مولانا، جنب ساختمان فلورانس، کلینیک آناهیتا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب رها کارگر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09336311715 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام رها کارگر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی رها کارگر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط رها کارگر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از رها کارگر متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد رها کارگر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.