نرگس مومنی نکو

نرگس مومنی نکو

کارشناس ارشد روانشناسی

مشاوره خانواده
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۰۴۰۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب نارمک

آدرس:

تهران، نارمک، خیابان دردشت، پایین تر از چهارراه جانبازان(گلبرگ)، خیابان عابدی، پلاک 37، کلینیک رادین

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به نرگس مومنی نکو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران نرگس مومنی نکو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با نرگس مومنی نکو، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

نرگس مومنی نکو
نرگس مومنی نکو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نرگس مومنی نکو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نرگس مومنی نکو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نرگس مومنی نکو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نرگس مومنی نکو چقدر است؟
هزینه ویزیت نرگس مومنی نکو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نرگس مومنی نکو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نرگس مومنی نکو کجا است؟
دکتر نرگس مومنی نکو 1 مطب در مطب نارمک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب نرگس مومنی نکو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا نرگس مومنی نکو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس مومنی نکو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نرگس مومنی نکو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نرگس مومنی نکو متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نرگس مومنی نکو چه زمانی است؟
دکتر نرگس مومنی نکو از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نرگس مومنی نکو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نرگس مومنی نکو چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به نرگس مومنی نکو رای داده‌اند. میانگین امتیازی نرگس مومنی نکو 5 از 5 است.

درباره نرگس مومنی نکونرگس مومنی نکو narges momeni nekoo از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب نرگس مومنی نکو در تهران، نارمک، خیابان دردشت، پایین تر از چهارراه جانبازان(گلبرگ)، خیابان عابدی، پلاک 37، کلینیک رادین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نرگس مومنی نکو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126514011 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نرگس مومنی نکو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نرگس مومنی نکو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نرگس مومنی نکو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نرگس مومنی نکو تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نرگس مومنی نکو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.