نرگس مومنی نکو

نرگس مومنی نکو

کارشناس ارشد روانشناسی

مشاوره خانواده
تهران

کد نظام پزشکی

ر-40503
%100
پیشنهاد(از 23 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به نرگس مومنی نکو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران نرگس مومنی نکو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%100
23 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  20 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودن

محبوبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی بودند و اصلا فمنیستی رفتار نکردند.

مانی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من مشکلات افسردگی و استرس زیاد داشتم به خاطر مشکلات خانوادگی که خداروشکر با کمک ایشون خیلی بهترم

محبوبه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی منطقی صحبت کردن اصلا از جدایی صحبت نکردند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بنظرم ایشون دکتر خیلی خوش اخلاق و با تجربه ای هستن و از هر کمکی که دستشون بر بیاد دریغ نمیکنن.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از نرگس مومنی نکو


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نرگس مومنی نکو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نرگس مومنی نکو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نرگس مومنی نکو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نرگس مومنی نکو چقدر است؟
هزینه ویزیت نرگس مومنی نکو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نرگس مومنی نکو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نرگس مومنی نکو کجا است؟
دکتر نرگس مومنی نکو 1 مطب در مطب نارمک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نرگس مومنی نکو را ببینید.
+
آیا نرگس مومنی نکو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس مومنی نکو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نرگس مومنی نکو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نرگس مومنی نکو متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نرگس مومنی نکو چه زمانی است؟
دکتر نرگس مومنی نکو از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نرگس مومنی نکو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نرگس مومنی نکو چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به نرگس مومنی نکو رای داده‌اند. میانگین امتیازی نرگس مومنی نکو 5 از 5 است.

درباره نرگس مومنی نکودکتر نرگس مومنی نکو narges momeni nekoo از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب نرگس مومنی نکو در تهران، نارمک، خیابان دردشت، پایین تر از چهارراه جانبازان(گلبرگ)، خیابان عابدی، پلاک 37، کلینیک رادین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نرگس مومنی نکو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126514011 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نرگس مومنی نکو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نرگس مومنی نکو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نرگس مومنی نکو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نرگس مومنی نکو متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نرگس مومنی نکو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.