%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

ش_۱۱۱۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد شنوایی سنجی

اطلاعات مطب معالی آباد

آدرس:

شیراز، معالی آباد، نبش خیابان دوستان، ساختمان الهیه، طبقه 4، واحد A

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مژگان معصوم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مژگان معصوم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب معالی آباد
مژگان معصوم
مژگان معصوم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مژگان معصوم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان معصوم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مژگان معصوم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مژگان معصوم چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان معصوم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مژگان معصوم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مژگان معصوم کجا است؟
دکتر مژگان معصوم 1 مطب در مطب معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مژگان معصوم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مژگان معصوم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان معصوم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مژگان معصوم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان معصوم متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مژگان معصوم چه زمانی است؟
دکتر مژگان معصوم از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مژگان معصوم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مژگان معصوم چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به مژگان معصوم رای داده‌اند. میانگین امتیازی مژگان معصوم 5 از 5 است.

درباره مژگان معصوممژگان معصوم mozhgan masom از دکترهای متخصص تخصص شنوایی سنجی شیراز هستند. مطب مژگان معصوم در شیراز، معالی آباد، نبش خیابان دوستان، ساختمان الهیه، طبقه 4، واحد A واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مژگان معصوم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136342024 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مژگان معصوم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مژگان معصوم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مژگان معصوم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مژگان معصوم تخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مژگان معصوم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.