%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

کاندیدای دکتری تخصصی مشاوره خانواده مشاوره پیش از ازدواج، زوج درمانی، خانواده درمانی، مشاوره طلاق، مشاوره فردی، مشاوره نوجوان، فرزندپروری، مشاوره تحصیلی و شغلیبرگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی، اجرا و تفسیر تست های شخصیت شناسیعضو انجمن مشاوره ایرانگذراندن کارگاه ها و دوره های آموزشی:کارگاه آموزشی جامع تربیت مشاور ازدواج و خانواده : 1. کارگاه آموزشی پیش از ازدواج 2. کارگاه آموزشی زوج درمانی و حل تعارضات زناشویی 3. کارگاه آموزشی خانواده درمانی 4. کارگاه آموزشی بهبود روابط بین فردی 5. کارگاه آموزشی مداخله در خیانت 6. کارگاه آموزشی مداخله در زوج درمانی و طلاق 7.کارگاه آموزشی تفسیر تست های شخصیت شناسی

کد نظام پزشکی

ر-22547

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب سینما سعدی

آدرس:

شیراز، سینما سعدی، روبه روی کوچه 6، ساختمان مارلیک، طبقه 4، مرکز مشاوره رویش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مژگان فرهادیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مژگان فرهادیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب سینما سعدی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با مژگان فرهادیان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مژگان فرهادیان
مژگان فرهادیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مژگان فرهادیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان فرهادیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مژگان فرهادیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مژگان فرهادیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان فرهادیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مژگان فرهادیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مژگان فرهادیان کجا است؟
دکترمژگان فرهادیان مطب سینما سعدی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مژگان فرهادیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مژگان فرهادیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان فرهادیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مژگان فرهادیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان فرهادیان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مژگان فرهادیان چه زمانی است؟
دکتر مژگان فرهادیان از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مژگان فرهادیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مژگان فرهادیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به مژگان فرهادیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی مژگان فرهادیان 5 از 5 است.

درباره مژگان فرهادیاندکترمژگان فرهادیان mozhgan farhadian از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب مژگان فرهادیان در شیراز، سینما سعدی، روبه روی کوچه 6، ساختمان مارلیک، طبقه 4، مرکز مشاوره رویش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مژگان فرهادیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132336249 ، 09931385580 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مژگان فرهادیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مژگان فرهادیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مژگان فرهادیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مژگان فرهادیان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مژگان فرهادیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.