%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

24346

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار سرباز

آدرس:

شیراز، بلوار سرباز، نبش کوچه 5، ساختمان آوا

تلفن:07138209920

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به محمد وحید ایوبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران محمد وحید ایوبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار سرباز
محمد وحید ایوبی
محمد وحید ایوبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمد وحید ایوبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد وحید ایوبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمد وحید ایوبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمد وحید ایوبی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد وحید ایوبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمد وحید ایوبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمد وحید ایوبی کجا است؟
دکترمحمد وحید ایوبی مطب بلوار سرباز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب محمد وحید ایوبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا محمد وحید ایوبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد وحید ایوبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمد وحید ایوبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد وحید ایوبی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمد وحید ایوبی چه زمانی است؟
دکتر محمد وحید ایوبی از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محمد وحید ایوبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمد وحید ایوبی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به محمد وحید ایوبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمد وحید ایوبی 5 از 5 است.

درباره محمد وحید ایوبیدکترمحمد وحید ایوبی mohammad vahid ayobi از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب محمد وحید ایوبی در شیراز، بلوار سرباز، نبش کوچه 5، ساختمان آوا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمد وحید ایوبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138209920 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمد وحید ایوبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمد وحید ایوبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمد وحید ایوبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمد وحید ایوبی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمد وحید ایوبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.