محمد طاهری ریکنده

محمد طاهری ریکنده

کارشناس تغذیه

تهران

کد نظام پزشکی

ت-359
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب سبز

آدرس:

تهران، خیابان کارگر شمالی، روبه‌روی بیمارستان قلب، نبش کوچه شکرالله، ساختمان پزشکان سبز،پلاک 134، طبقه4، واحد10

تلفن:02188335006

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به محمد طاهری ریکنده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران محمد طاهری ریکنده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخوردشون خوب و محترمانه بود ، رعایت کنیم ببینیم لاغر میشیم یا نه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از محمد طاهری ریکنده


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمد طاهری ریکنده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد طاهری ریکنده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمد طاهری ریکنده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمد طاهری ریکنده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد طاهری ریکنده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمد طاهری ریکنده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمد طاهری ریکنده کجا است؟
دکتر محمد طاهری ریکنده 1 مطب در مطب سبز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محمد طاهری ریکنده را ببینید.
+
آیا محمد طاهری ریکنده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد طاهری ریکنده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمد طاهری ریکنده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد طاهری ریکنده متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمد طاهری ریکنده چه زمانی است؟
دکتر محمد طاهری ریکنده از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محمد طاهری ریکنده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمد طاهری ریکنده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به محمد طاهری ریکنده رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمد طاهری ریکنده 5 از 5 است.

درباره محمد طاهری ریکندهدکتر محمد طاهری ریکنده mohammad taheri rikandeh از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب محمد طاهری ریکنده در تهران، خیابان کارگر شمالی، روبه‌روی بیمارستان قلب، نبش کوچه شکرالله، ساختمان پزشکان سبز،پلاک 134، طبقه4، واحد10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمد طاهری ریکنده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188335006 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمد طاهری ریکنده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمد طاهری ریکنده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمد طاهری ریکنده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمد طاهری ریکنده متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمد طاهری ریکنده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.