دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی

دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

6943
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان جلال آل احمد(کلینیک شیوا)

آدرس:

تهران، خیابان جلال آل احمد، بین آرشمهر و پاتریس، پلاک 36، کلینیک شیوا

تلفن:02188267040

اطلاعات مطب خیابان جلال آل احمد (کلینیک باور مثبت)

آدرس:

تهران، خیابان جلال آل احمد، بعد از پل گیشا، پلاک 135، واحد2

تلفن:02186017318

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مارال
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ممنونم واقعا

رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده و همچون یک معجزه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان جلال آل احمد(کلینیک شیوا)
تهران - تهران، خیابان جلال آل احمد، بین آرشمهر و پاتریس، پلاک 36، کلینیک شیوا


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان جلال آل احمد (کلینیک باور مثبت)
تهران - تهران، خیابان جلال آل احمد، بعد از پل گیشا، پلاک 135، واحد2


نوبت مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو180,000 تومان


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل66,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت مارال حقیقی کرمانشاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی کجا است؟
دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی 2 مطب در مطب خیابان جلال آل احمد(کلینیک شیوا) و مطب خیابان جلال آل احمد (کلینیک باور مثبت) دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی را ببینید.
+
آیا دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی چه زمانی است؟
دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی از روز سه شنبه 8 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی 5 از 5 است.
درباره دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی


دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی maral haghighi kermanshahi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی در تهران، خیابان جلال آل احمد، بین آرشمهر و پاتریس، پلاک 36، کلینیک شیوا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188267040 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.