درباره‌ی پزشک

خانمها برای پاپ اسمیر و معاینات زنان و عفونت های جنسی و زنان
کارگذاری و خروج iud
مشاوره ی بلوغ
مشاوره ی یایسگی
مشاوره ی پیش از بارداری
مراقبتهای بارداری
مشاوره ی انواع روشهای پیشگیری
مشاوره ی اختلالات جنسی زنان واژینسموس
معاینه پستان با دستگاه
سوراخ کردن گوش 

آدرس اینستاگرام: Midwife_leila_ravaz
 

کد نظام پزشکی

م-۲۳۷۱۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان پدران آسمانی

آدرس:

بندر عباس، نبش خیابان پدران آسمانی، ساختمان اوپال، واحد، طبقه 2

افتخارات

مدرک تخصصی یوگای بارداری
مدرک تخصصی یوگای پس از زایمان و یوگای کف لگن
مدرک زایمان فیزیولوژیک 

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پدران آسمانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با لیلا رواز، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۴۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
لیلا رواز
لیلا رواز

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت لیلا رواز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا رواز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد لیلا رواز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت لیلا رواز چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا رواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل لیلا رواز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب لیلا رواز کجا است؟
دکتر لیلا رواز 1 مطب در مطب خیابان پدران آسمانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب لیلا رواز، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا لیلا رواز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا رواز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
لیلا رواز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا رواز متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد لیلا رواز چه زمانی است؟
دکتر لیلا رواز از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل لیلا رواز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از لیلا رواز چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به لیلا رواز رای داده‌اند. میانگین امتیازی لیلا رواز 0 از 5 است.

درباره لیلا رواز

لیلا رواز leyla ravaz از دکترهای متخصص تخصص مامایی بندرعباس هستند. مطب لیلا رواز در بندر عباس، نبش خیابان پدران آسمانی، ساختمان اوپال، واحد، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب لیلا رواز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09374299050-07632220052 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام لیلا رواز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی لیلا رواز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط لیلا رواز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از لیلا رواز تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد لیلا رواز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.