هدی اشرافیان هروان

هدی اشرافیان هروان

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

35075
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌پزشک

و درمان تخصصی مشکلات فردی

( اضطراب،افسردگی،وسواس،عزت نفس)

 و بین فردی ( پیش از ازدواج، طلاق ، شکست عشقی و بازگردانی رابطه )

بارویکرد روانپویشی کوتاه مدت 

با سابقه درمان و سوپرویژن و اثربخشی بالا

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، صادقیه، بلوار شهدای صادقیه جنوبی، کلینیک مشاوره خانه مهر

تلفن:09914167385

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به هدی اشرافیان هروان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران هدی اشرافیان هروان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نسرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی متشخص و خودمانی و دارای سطح معلومات بالا

الهام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم اشرافیان در بهبود روابط و احساسات بمن کمک بزرگی کردن و من قدر دان زحمات ایشون هستم و از همینجا از ایشون تشکر میکنم ❤❤

سیروان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله و دقیق و مهربان

شیوا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار صبور و قابل اعتماد من برای جدایی مشکل داشتم و واقعا آرومم کردند.

محمدجواد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر در طول چند جلسه کمک شایانی به من کردند و مشکلات فردی من رو تا حد زیادی بهبود بخشیدند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از هدی اشرافیان هروان






سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت هدی اشرافیان هروان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هدی اشرافیان هروان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد هدی اشرافیان هروان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت هدی اشرافیان هروان چقدر است؟
هزینه ویزیت هدی اشرافیان هروان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هدی اشرافیان هروان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب هدی اشرافیان هروان کجا است؟
دکتر هدی اشرافیان هروان 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل هدی اشرافیان هروان را ببینید.
+
آیا هدی اشرافیان هروان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هدی اشرافیان هروان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
هدی اشرافیان هروان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هدی اشرافیان هروان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد هدی اشرافیان هروان چه زمانی است؟
دکتر هدی اشرافیان هروان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل هدی اشرافیان هروان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از هدی اشرافیان هروان چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به هدی اشرافیان هروان رای داده‌اند. میانگین امتیازی هدی اشرافیان هروان 5 از 5 است.

درباره هدی اشرافیان هروان



دکتر هدی اشرافیان هروان hoda ashrafiyan heravan از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب هدی اشرافیان هروان در تهران، صادقیه، بلوار شهدای صادقیه جنوبی، کلینیک مشاوره خانه مهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب هدی اشرافیان هروان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09914167385 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام هدی اشرافیان هروان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی هدی اشرافیان هروان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط هدی اشرافیان هروان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از هدی اشرافیان هروان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد هدی اشرافیان هروان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.