فاطمه کردلو

فاطمه کردلو

کارشناس مامایی

کرج

کد نظام پزشکی

م-4824
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان شهید بهشتی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، حدفاصل بلوار شهید حدادی و دهقان ویلا دوم، مجتمع تجاری و تخصصی البرز، بلوکc، طبقه6، واحد 13

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به فاطمه کردلو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران فاطمه کردلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آزاده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر باتجربه و مهربونی بودن خیلی دقیق و باحوصله معاینه کردن وبرام جالب بود چون اولین دکتری بودن که مراجعه کرده بودم ‌‌که با طب سنتی هم درمان میکردن و راهکار میدادن من که خیلی راضی بودم

سمانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله و دقت ویزیت رو انجام دادن و تشخیصشون درست بود و مشکلم حل شد حتما دوباره مراجعه میکنم و به دوستانم پیشنهاد میکنم

ناهید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی با تجربه و با دقت و خوش برخورد هستن و خیلی با حوصله به حرفام گوش کردن و معاینه کردن و با رژیم غذایی و طب سنتی خیلی به درمانم کمک کردن و بیماریم برطرف شد

اکرم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر کردلو خیلی با صبر و حوصله بودند و برای بیمار وقت گذاشتن من خیلی راضی بودم مشکلم تا حد زیادی برطرف شد و از نظر طب سنتی و تغذیه هم خیلی راهنماییم کردن

بهنوش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی راضی بودم خانم دکتر با حوصله به مشکلاتم گوش میکردند. و مشاوره دقیق همراه با توصیه ای غذایی و گیاهیان طب سنتی داشتند و برای مشکلم دارو هم نوشتند. من کمتر جایی رفتم که اینطور با دقت و حوصله ویزیت بشم و واقعا به همه دوستان و آشنایانم خانم دکتر رو معرفی می کنم

انتخاب نوع نوبت گیری از فاطمه کردلو
نوبت مطب خیابان شهید بهشتی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، خیابان شهید بهشتی، حدفاصل بلوار شهید حدادی و دهقان ویلا دوم، مجتمع تجاری و تخصصی البرز، بلوکc، طبقه6، واحد 13
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو40,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فاطمه کردلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه کردلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه کردلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فاطمه کردلو چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه کردلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه کردلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فاطمه کردلو کجا است؟
دکتر فاطمه کردلو 1 مطب در مطب خیابان شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فاطمه کردلو را ببینید.
+
آیا فاطمه کردلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه کردلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فاطمه کردلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه کردلو متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه کردلو چه زمانی است؟
دکتر فاطمه کردلو از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فاطمه کردلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه کردلو چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به فاطمه کردلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه کردلو 5 از 5 است.

درباره فاطمه کردلودکتر فاطمه کردلو fatemeh kordlo از دکترهای متخصص مامایی کرج هستند. مطب فاطمه کردلو در کرج، خیابان شهید بهشتی، حدفاصل بلوار شهید حدادی و دهقان ویلا دوم، مجتمع تجاری و تخصصی البرز، بلوکc، طبقه6، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه کردلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه کردلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه کردلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه کردلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه کردلو متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه کردلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.