%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

م-۴۸۲۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان شهید بهشتی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، حدفاصل بلوار شهید حدادی و دهقان ویلا دوم، مجتمع تجاری و تخصصی البرز، بلوکc، طبقه6، واحد 13

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به فاطمه کردلو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران فاطمه کردلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۱۰۰
۶ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شهید بهشتی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با فاطمه کردلو، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

فاطمه کردلو
فاطمه کردلو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فاطمه کردلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه کردلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه کردلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فاطمه کردلو چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه کردلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه کردلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فاطمه کردلو کجا است؟
دکتر فاطمه کردلو 1 مطب در مطب خیابان شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب فاطمه کردلو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا فاطمه کردلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه کردلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فاطمه کردلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه کردلو متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه کردلو چه زمانی است؟
دکتر فاطمه کردلو از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فاطمه کردلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه کردلو چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به فاطمه کردلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه کردلو 5 از 5 است.

درباره فاطمه کردلوفاطمه کردلو fatemeh kordlo از دکترهای متخصص تخصص مامایی کرج هستند. مطب فاطمه کردلو در کرج، خیابان شهید بهشتی، حدفاصل بلوار شهید حدادی و دهقان ویلا دوم، مجتمع تجاری و تخصصی البرز، بلوکc، طبقه6، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه کردلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه کردلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه کردلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه کردلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه کردلو تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه کردلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.