فرناز صادقی بنجار

فرناز صادقی بنجار

کارشناس گفتاردرمانی

تهران

کد نظام پزشکی

گ-365

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس گفتاردرمانی

اطلاعات مطب خیابان ورزی

آدرس:

بلوار فردوس شرق، خیابان ورزی شمالی، کوچه دوم شرقی، ساختمان بهار، طبقه اول

تلفن:02144943068

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فرناز صادقی بنجار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از فرناز صادقی بنجار
نوبت مطب خیابان ورزی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - بلوار فردوس شرق، خیابان ورزی شمالی، کوچه دوم شرقی، ساختمان بهار، طبقه اول
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 15:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
30 دقیقه گفتگو150,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فرناز صادقی بنجار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرناز صادقی بنجار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فرناز صادقی بنجار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فرناز صادقی بنجار چقدر است؟
هزینه ویزیت فرناز صادقی بنجار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فرناز صادقی بنجار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فرناز صادقی بنجار کجا است؟
دکتر فرناز صادقی بنجار 1 مطب در مطب خیابان ورزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فرناز صادقی بنجار را ببینید.
+
آیا فرناز صادقی بنجار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز صادقی بنجار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فرناز صادقی بنجار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرناز صادقی بنجار متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فرناز صادقی بنجار چه زمانی است؟
دکتر فرناز صادقی بنجار از روز جمعه 19 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فرناز صادقی بنجار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فرناز صادقی بنجار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فرناز صادقی بنجار رای داده‌اند. میانگین امتیازی فرناز صادقی بنجار 0 از 5 است.

درباره فرناز صادقی بنجاردکتر فرناز صادقی بنجار farnaz sadeghi bonjar از دکترهای متخصص گفتاردرمانی تهران هستند. مطب فرناز صادقی بنجار در بلوار فردوس شرق، خیابان ورزی شمالی، کوچه دوم شرقی، ساختمان بهار، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فرناز صادقی بنجار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144943068 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فرناز صادقی بنجار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فرناز صادقی بنجار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فرناز صادقی بنجار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فرناز صادقی بنجار متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فرناز صادقی بنجار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.