درباره‌ی پزشک

مشاوره فردی

مشاوره خانواده

مشاوره قبل از ازدواج

روان درمانی

رویکرد درمانی:
- شناختی-درمانی
- فرا شناختی
- طرحواره درمانی

کد نظام پزشکی

1844

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

سنندج، خیابان پاسداران، پاساژ شاهو، طبقه اول، پلاک 12

تلفن:08733230267

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فریبا طیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاسداران

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با فریبا طیری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

فریبا طیری
فریبا طیری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فریبا طیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا طیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فریبا طیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فریبا طیری چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا طیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فریبا طیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فریبا طیری کجا است؟
دکترفریبا طیری مطب خیابان پاسداران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب فریبا طیری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا فریبا طیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا طیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فریبا طیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا طیری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فریبا طیری چه زمانی است؟
دکتر فریبا طیری از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فریبا طیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فریبا طیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فریبا طیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی فریبا طیری 0 از 5 است.

درباره فریبا طیریدکترفریبا طیری fariba tayeri از دکترهای متخصص روانشناسی سنندج هستند. مطب فریبا طیری در سنندج، خیابان پاسداران، پاساژ شاهو، طبقه اول، پلاک 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فریبا طیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08733230267 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فریبا طیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فریبا طیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فریبا طیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فریبا طیری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فریبا طیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.