فائزه محمدی

فائزه محمدی

کارشناس گفتاردرمانی

تهران

کد نظام پزشکی

گ-2908

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس گفتاردرمانی

اطلاعات مطب جنت آباد

آدرس:

تهران، جنت آباد جنوبی، نرسیده به میدان چهارباغ، ساختمان سبز، آسانسور دوم، طبقه دوم، واحد 24

تلفن:02144893073

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فائزه محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از فائزه محمدی
نوبت مطب جنت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، جنت آباد جنوبی، نرسیده به میدان چهارباغ، ساختمان سبز، آسانسور دوم، طبقه دوم، واحد 24
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فائزه محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فائزه محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فائزه محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فائزه محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت فائزه محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فائزه محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فائزه محمدی کجا است؟
دکتر فائزه محمدی 1 مطب در مطب جنت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فائزه محمدی را ببینید.
+
آیا فائزه محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فائزه محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فائزه محمدی متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فائزه محمدی چه زمانی است؟
دکتر فائزه محمدی از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فائزه محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فائزه محمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فائزه محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فائزه محمدی 0 از 5 است.

درباره فائزه محمدیدکتر فائزه محمدی faeze mohamadi از دکترهای متخصص گفتاردرمانی تهران هستند. مطب فائزه محمدی در تهران، جنت آباد جنوبی، نرسیده به میدان چهارباغ، ساختمان سبز، آسانسور دوم، طبقه دوم، واحد 24 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فائزه محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144893073 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فائزه محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فائزه محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فائزه محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فائزه محمدی متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فائزه محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.