الناز سجادی

الناز سجادی

کارشناس ارشد روانشناسی

اصفهان

کد نظام پزشکی

31457
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌پزشک

مشاوره فردی و مشاوره خانواده 

اختلالات کودک و نوجوان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان شیخ صدوق شمالی

آدرس:

اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان هفت دست شرقی، بن بست نمکدان، پلاک 203، مرکز مشاوره آبان

تلفن:031336636356

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به الناز سجادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران الناز سجادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق‌العاده بودند بسیار روان و ساده صحبت میکنند،خیلی تلاش می‌کنند و پیگیر هستند.

ساناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

صحبت هاشون من رو آروم کرد . خوش رو و مهربان

پونه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی و صبور هستن و پیشنهاداتشون خیلی سازنده و خوب بود برای من واقعا ممنونم ازشون

سودابه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده با سواد و صبور بودن به پیشنهاد یکی از دوستانم که از بیمارانشون بودن به ایشون مراجعه کردم و واقعا از انتخابم راضی هستم

شهین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی صبور بودن و برخورد عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از الناز سجادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت الناز سجادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الناز سجادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد الناز سجادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت الناز سجادی چقدر است؟
هزینه ویزیت الناز سجادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل الناز سجادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب الناز سجادی کجا است؟
دکتر الناز سجادی 1 مطب در مطب خیابان شیخ صدوق شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل الناز سجادی را ببینید.
+
آیا الناز سجادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الناز سجادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
الناز سجادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الناز سجادی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد الناز سجادی چه زمانی است؟
دکتر الناز سجادی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل الناز سجادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از الناز سجادی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به الناز سجادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی الناز سجادی 5 از 5 است.

درباره الناز سجادیدکتر الناز سجادی elnaz sajadi از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب الناز سجادی در اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان هفت دست شرقی، بن بست نمکدان، پلاک 203، مرکز مشاوره آبان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب الناز سجادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 031336636356 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام الناز سجادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی الناز سجادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط الناز سجادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از الناز سجادی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد الناز سجادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.