زیور شجاعی

زیور شجاعی

تخصص کودکان و نوزادان

اهواز

کد نظام پزشکی

111975

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان ششم شرقی، مجتمع امین، طبقه دوم

تلفن:06133922843

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران زیور شجاعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از زیور شجاعی
نوبت مطب خیابان کیانپارس
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، کیانپارس، خیابان ششم شرقی، مجتمع امین، طبقه دوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زیور شجاعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زیور شجاعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زیور شجاعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زیور شجاعی چقدر است؟
هزینه ویزیت زیور شجاعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زیور شجاعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زیور شجاعی کجا است؟
دکتر زیور شجاعی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل زیور شجاعی را ببینید.
+
آیا زیور شجاعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زیور شجاعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زیور شجاعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زیور شجاعی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زیور شجاعی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زیور شجاعی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل زیور شجاعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زیور شجاعی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زیور شجاعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی زیور شجاعی 0 از 5 است.

درباره زیور شجاعیدکتر زیور شجاعی dr zivar shojai از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اهواز هستند. مطب زیور شجاعی در اهواز، کیانپارس، خیابان ششم شرقی، مجتمع امین، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زیور شجاعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133922843 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زیور شجاعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زیور شجاعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زیور شجاعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زیور شجاعی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زیور شجاعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.