دکتر زیبا صفرزاده

دکتر زیبا صفرزاده

دکترای روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

6776
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

دکترای تخصصی روانشناسی

دارای مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران

دارای پروانه اشتغال به کار تخصصی از سازمان نظام روانشناسی ایران

عضو انجمن روانشناسی ایران

روانشناس، مشاور، درمان انواع اختلالات روانی 

روان درمانگر فردی ، مشاوره فردی

رویکرد درمانی: روان تحلیل گری- طرحواره درمانی

خانواده درمانی سیستمی

زوج درمانی سیستمی

مشاوره پیش از ازدواج

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان فلسطین(باغشاه)

آدرس:

شیراز، خیابان فلسطین(باغشاه)، روبه روی کوچه 3، ساختمان رز، طبقه3، واحد6

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زیبا صفرزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زیبا صفرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

المیرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من برای مشاوره فردی به ایشان مراجعه کردم و به لطف ایشان مشکلاتم حل شد و الان حس بهتری از زندگی دارم و دیدم به خیلی مسایل تغییر کرده.واقعا متشکرم ازشون با ارزوی بهترین ها برای خانم دکتر عزیز

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر صفرزاده واقعا باسواد هستند و معلومات خوبی دارند و انسان خوش برخورد و مهربان و متشخصی هستند من پیش مشاور زیاد رفتم ولی واقعا از مشاوره ایشون خیلی راضی بودم. یک دنیا ممنونم از خانم دکتر گرامی 🙏🙏

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر با معلوماتی هستند و مهارت عالی در کارشون دارند من واقعا از مشاوره عالی شون استفاده کردم و مشکلم برطرف شد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زیبا صفرزادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زیبا صفرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زیبا صفرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زیبا صفرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زیبا صفرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت زیبا صفرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا صفرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زیبا صفرزاده کجا است؟
دکتر زیبا صفرزاده 1 مطب در مطب خیابان فلسطین(باغشاه) دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زیبا صفرزاده را ببینید.
+
آیا دکتر زیبا صفرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا صفرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زیبا صفرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زیبا صفرزاده متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زیبا صفرزاده چه زمانی است؟
دکتر زیبا صفرزاده از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا صفرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زیبا صفرزاده چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر زیبا صفرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زیبا صفرزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر زیبا صفرزادهدکتر زیبا صفرزاده dr ziba safar zadeh از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر زیبا صفرزاده در شیراز، خیابان فلسطین(باغشاه)، روبه روی کوچه 3، ساختمان رز، طبقه3، واحد6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زیبا صفرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09108254496 , 09309932468 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زیبا صفرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زیبا صفرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زیبا صفرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زیبا صفرزاده متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زیبا صفرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.