دکتر ژینوس دبیری اسکوئی

دکتر ژینوس دبیری اسکوئی

تخصص قلب و عروق

تبریز

کد نظام پزشکی

43659

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب چهارراه آبرسان

آدرس:

تبریز، چهارراه آبرسان، خیابان هفت تیر، ساختمان یاس، طبقه همکف، بیمارستان ولیعصر(بین المللی)

تلفن:04136581155

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ژینوس دبیری اسکوئی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ژینوس دبیری اسکوئی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ژینوس دبیری اسکوئی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ژینوس دبیری اسکوئی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ژینوس دبیری اسکوئی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ژینوس دبیری اسکوئی چقدر است؟
هزینه ویزیت ژینوس دبیری اسکوئی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ژینوس دبیری اسکوئی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ژینوس دبیری اسکوئی کجا است؟
دکتر ژینوس دبیری اسکوئی 1 مطب در مطب چهارراه آبرسان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ژینوس دبیری اسکوئی را ببینید.
+
آیا دکتر ژینوس دبیری اسکوئی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ژینوس دبیری اسکوئی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ژینوس دبیری اسکوئی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ژینوس دبیری اسکوئی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ژینوس دبیری اسکوئی چه زمانی است؟
دکتر ژینوس دبیری اسکوئی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ژینوس دبیری اسکوئی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ژینوس دبیری اسکوئی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ژینوس دبیری اسکوئی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ژینوس دبیری اسکوئی 0 از 5 است.

درباره دکتر ژینوس دبیری اسکوئیدکتر ژینوس دبیری اسکوئی dr zhinoos dabiri oskooei از دکترهای متخصص قلب و عروق تبریز هستند. مطب دکتر ژینوس دبیری اسکوئی در تبریز، چهارراه آبرسان، خیابان هفت تیر، ساختمان یاس، طبقه همکف، بیمارستان ولیعصر(بین المللی) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی,مشاوره تلفنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ژینوس دبیری اسکوئی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04136581155 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ژینوس دبیری اسکوئی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ژینوس دبیری اسکوئی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ژینوس دبیری اسکوئی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ژینوس دبیری اسکوئی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ژینوس دبیری اسکوئی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.