دکتر زینب وریجی

دکتر زینب وریجی

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

125787
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب جردن

آدرس:

تهران، جردن، چهارراه جهان کودک،کوچه صانعی، پلاک 12

تلفن:02188878536

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زینب وریجی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زینب وریجی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امیرعباس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار کاربلد متعهد و دلسوز

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زینب وریجی
نوبت مطب جردن
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، جردن، چهارراه جهان کودک،کوچه صانعی، پلاک 12
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 09:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زینب وریجی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زینب وریجی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زینب وریجی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زینب وریجی چقدر است؟
هزینه ویزیت زینب وریجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب وریجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زینب وریجی کجا است؟
دکتر زینب وریجی 1 مطب در مطب جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زینب وریجی را ببینید.
+
آیا دکتر زینب وریجی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زینب وریجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زینب وریجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زینب وریجی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زینب وریجی چه زمانی است؟
دکتر زینب وریجی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب وریجی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زینب وریجی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زینب وریجی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زینب وریجی 5 از 5 است.

درباره دکتر زینب وریجیدکتر زینب وریجی dr zeynab variji از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر زینب وریجی در تهران، جردن، چهارراه جهان کودک،کوچه صانعی، پلاک 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زینب وریجی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188878536 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زینب وریجی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زینب وریجی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زینب وریجی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زینب وریجی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زینب وریجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.