کد نظام پزشکی

۱۲۵۵۲۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان فرهنگ

آدرس:

ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار3، طبقه7، واحد 712

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان فرهنگ

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر زینب خلیلی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۰۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر زینب خلیلی
دکتر زینب خلیلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زینب خلیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زینب خلیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زینب خلیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زینب خلیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت زینب خلیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب خلیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زینب خلیلی کجا است؟
دکتر زینب خلیلی 1 مطب در مطب خیابان فرهنگ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زینب خلیلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زینب خلیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زینب خلیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زینب خلیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زینب خلیلی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زینب خلیلی چه زمانی است؟
دکتر زینب خلیلی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب خلیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زینب خلیلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زینب خلیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زینب خلیلی 0 از 5 است.

درباره دکتر زینب خلیلی

دکتر زینب خلیلی dr zeynab khalili از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) ساری هستند. مطب دکتر زینب خلیلی در ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار3، طبقه7، واحد 712 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زینب خلیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133312412 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زینب خلیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زینب خلیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زینب خلیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زینب خلیلی تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زینب خلیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.