دکتر زینب قاضی

دکتر زینب قاضی

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

97428

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان مولوی

آدرس:

تهران، خیابان مولوی، باغ فردوس، درمانگاه خیریه شهیدصدر

تلفن:02155617170

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زینب قاضی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

دکتر زینب قاضی
دکتر زینب قاضی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زینب قاضی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زینب قاضی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زینب قاضی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زینب قاضی چقدر است؟
هزینه ویزیت زینب قاضی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب قاضی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زینب قاضی کجا است؟
دکترزینب قاضی مطب خیابان مولوی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زینب قاضی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زینب قاضی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زینب قاضی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زینب قاضی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زینب قاضی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زینب قاضی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زینب قاضی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب قاضی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زینب قاضی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زینب قاضی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زینب قاضی 0 از 5 است.

درباره دکتر زینب قاضیدکترزینب قاضی dr zeynab ghazi از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر زینب قاضی در تهران، خیابان مولوی، باغ فردوس، درمانگاه خیریه شهیدصدر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زینب قاضی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155617170 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زینب قاضی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زینب قاضی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زینب قاضی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زینب قاضی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زینب قاضی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.