کد نظام پزشکی

122353

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان
  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بیمارستان امین

آدرس:

اصفهان ، خیابان ابن سینا ، کوچه سنبلستان ، بیمارستان امین

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا پورمقدس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بیمارستان امین
ملاحظات

ساعات کار پزشک روزهای 3شنبه از ساعت 17:30 الی 20

دکتر زهرا پورمقدس
دکتر زهرا پورمقدس

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا پورمقدس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا پورمقدس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا پورمقدس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا پورمقدس چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا پورمقدس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا پورمقدس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا پورمقدس کجا است؟
دکترزهرا پورمقدس مطب بیمارستان امین مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا پورمقدس، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا پورمقدس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا پورمقدس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا پورمقدس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا پورمقدس متخصص بیماری های عفونی کودکان و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا پورمقدس چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهرا پورمقدس تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا پورمقدس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا پورمقدس چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زهرا پورمقدس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا پورمقدس 0 از 5 است.

درباره دکتر زهرا پورمقدسدکترزهرا پورمقدس dr zahra pour moghaddas از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر زهرا پورمقدس در اصفهان ، خیابان ابن سینا ، کوچه سنبلستان ، بیمارستان امین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا پورمقدس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03134455051, 03131122020 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا پورمقدس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا پورمقدس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا پورمقدس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا پورمقدس متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا پورمقدس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.