دکتر تانیا وزیرپناه

دکتر تانیا وزیرپناه

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

161114

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب ملاصدرا

آدرس:

تهران، ملاصدرا، خیابان شیخ بهائی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر تانیا وزیرپناه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ملاصدرا
دکتر تانیا وزیرپناه
دکتر تانیا وزیرپناه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر تانیا وزیرپناه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر تانیا وزیرپناه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر تانیا وزیرپناه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر تانیا وزیرپناه چقدر است؟
هزینه ویزیت تانیا وزیرپناه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر تانیا وزیرپناه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر تانیا وزیرپناه کجا است؟
دکترتانیا وزیرپناه مطب ملاصدرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر تانیا وزیرپناه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر تانیا وزیرپناه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر تانیا وزیرپناه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر تانیا وزیرپناه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر تانیا وزیرپناه متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر تانیا وزیرپناه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر تانیا وزیرپناه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر تانیا وزیرپناه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر تانیا وزیرپناه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر تانیا وزیرپناه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر تانیا وزیرپناه 0 از 5 است.

درباره دکتر تانیا وزیرپناهدکترتانیا وزیرپناه dr taniya vazir panah از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر تانیا وزیرپناه در تهران، ملاصدرا، خیابان شیخ بهائی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر تانیا وزیرپناه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر تانیا وزیرپناه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر تانیا وزیرپناه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر تانیا وزیرپناه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر تانیا وزیرپناه متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر تانیا وزیرپناه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.