دکتر سودابه زارع

دکتر سودابه زارع

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

123712
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

پوست مو زیبایی لیزر

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب اردیبهشت شرقی

آدرس:

شیراز، اردبیهشت شرقی، کوچه 2، نبش آزمایشگاه پیوند، ساختمان مهیار، طبقه 1

تلفن:07132319371

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سودابه زارع را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سودابه زارع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سوده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی...حرفه ای و کاربلد...و درعین حال بسیار خوش اخلاق و مردمی بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سودابه زارعسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سودابه زارع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سودابه زارع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سودابه زارع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سودابه زارع چقدر است؟
هزینه ویزیت سودابه زارع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه زارع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سودابه زارع کجا است؟
دکتر سودابه زارع 1 مطب در مطب اردیبهشت شرقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سودابه زارع را ببینید.
+
آیا دکتر سودابه زارع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه زارع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سودابه زارع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سودابه زارع متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سودابه زارع چه زمانی است؟
دکتر سودابه زارع از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه زارع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سودابه زارع چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سودابه زارع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سودابه زارع 5 از 5 است.

درباره دکتر سودابه زارعدکتر سودابه زارع dr soodabeh zare از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر سودابه زارع در شیراز، اردبیهشت شرقی، کوچه 2، نبش آزمایشگاه پیوند، ساختمان مهیار، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سودابه زارع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319371 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سودابه زارع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سودابه زارع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سودابه زارع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سودابه زارع متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سودابه زارع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.