دکتر سهیلا فرجادنیا

دکتر سهیلا فرجادنیا

پزشک عمومی

کد نظام پزشکی

78890
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سهیلا فرجادنیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سهیلا فرجادنیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

من مدتهاست که با دکتر سهیلا فرجادنیا برای بیماری هایی که دخترم و خودم و همسرم مبتلا میشیم، مشاوره میگیرم و ویزیت میشم. دکتر فوق‌العاده مسلط به دانش پزشکی هستن و اطلاعاتشون به روز هست. باحوصله پاسخگو هستند.

امیرمحمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دقیق و با حوصله

بهروز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دقیق با صبر و حوصله

سعید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

متبحر در کار، با تشخیص درست و تجویز دارو و پیشنهاد درمانی کارآمد

زهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام، من و خانواده‌ام چند بار توسط دکتر سهیلا فرجادنیا ویزیت آنلاین شدیم، فوق العاده مسلط و اگاه هستن. با چند تا سوال متوجه مشکل میشوند. با وجودی که قبلش پیش دکتر حضوری رفته بودم اما نسخه و روش درمان دکتر فرجادنیا بسیارموثرتر بود.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سهیلا فرجادنیا
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل53,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سهیلا فرجادنیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهیلا فرجادنیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سهیلا فرجادنیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سهیلا فرجادنیا چقدر است؟
هزینه ویزیت سهیلا فرجادنیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا فرجادنیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سهیلا فرجادنیا کجا است؟
دکتر سهیلا فرجادنیا تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر سهیلا فرجادنیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا فرجادنیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سهیلا فرجادنیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهیلا فرجادنیا متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سهیلا فرجادنیا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سهیلا فرجادنیا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا فرجادنیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سهیلا فرجادنیا چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر سهیلا فرجادنیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سهیلا فرجادنیا 5 از 5 است.

درباره دکتر سهیلا فرجادنیادکتر سهیلا فرجادنیا dr soheyla farjad nia از دکترهای متخصص عمومی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سهیلا فرجادنیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سهیلا فرجادنیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سهیلا فرجادنیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سهیلا فرجادنیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سهیلا فرجادنیا متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سهیلا فرجادنیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.