دکتر سینا امین روان

دکتر سینا امین روان

پزشک دندانپزشک

تهران

درباره‌ی پزشک

درمان ریشه 

جراحی دندان

ترمیم

زیبایی پروتز روکش

کد نظام پزشکی

۱۵۰۶۰۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، چهار راه نبرد، روبه روی خیابان اول نیروی هوایی، پلاک 314

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سینا امین روان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پیروزی
دکتر سینا امین روان
دکتر سینا امین روان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سینا امین روان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سینا امین روان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سینا امین روان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سینا امین روان چقدر است؟
هزینه ویزیت سینا امین روان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سینا امین روان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سینا امین روان کجا است؟
دکتر سینا امین روان 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سینا امین روان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سینا امین روان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سینا امین روان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سینا امین روان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سینا امین روان متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سینا امین روان چه زمانی است؟
دکتر سینا امین روان از روز دوشنبه 18 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سینا امین روان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سینا امین روان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سینا امین روان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سینا امین روان 0 از 5 است.

درباره دکتر سینا امین رواندکتر سینا امین روان dr sina aminravan از دکترهای متخصص پزشک دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر سینا امین روان در تهران، خیابان پیروزی، چهار راه نبرد، روبه روی خیابان اول نیروی هوایی، پلاک 314 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سینا امین روان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0217747745 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سینا امین روان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سینا امین روان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سینا امین روان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سینا امین روان پزشک دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سینا امین روان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.