دکتر سیمین مغربی

دکتر سیمین مغربی

کد نظام پزشکی: 61858
2.5 (2 نظر)
٪50 پیشنهاد کاربران
15 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر سیمین مغربی

بلوار وکیل آباد
آدرس: مشهد - مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد31 و دانشجو، آزمایشگاه امید، طبقه اول
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر سعید ابطحی
دکتر سعید ابطحی
کودکان و نوزادان
5
(82 نظر)
815 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:فردا
دکتر سمانه نوروزی اصل
دکتر سمانه نوروزی اصل
کودکان و نوزادان
4.5
(138 نظر)
2722 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:فردا
دکتر حسن گلمکانی
دکتر حسن گلمکانی
کودکان و نوزادان
4.2
(95 نظر)
2705 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:فردا

آدرس مطب دکتر سیمین مغربی

بلوار وکیل آباد
آدرس:
مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد31 و دانشجو، آزمایشگاه امید، طبقه اول
تلفن:

نظرات درباره دکتر سیمین مغربی

2.5
از 2 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%50
پیشنهاد کاربران
فاطمه(1402/02/07)
(1402/02/07)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خیلی خیلی عالی

سوالات متداول راجع به دکتر سیمین مغربی

چطور می‌توانم نوبت دکتر سیمین مغربی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیمین مغربی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیمین مغربی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سیمین مغربی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیمین مغربی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین مغربی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر سیمین مغربی کجا است؟
دکتر سیمین مغربی 1 مطب در بلوار وکیل آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیمین مغربی را ببینید.
آیا دکتر سیمین مغربی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین مغربی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سیمین مغربی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیمین مغربی متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیمین مغربی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سیمین مغربی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین مغربی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیمین مغربی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سیمین مغربی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیمین مغربی 3 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر سیمین مغربیدکتر سیمین مغربی dr simin maghrebi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر سیمین مغربی در مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد31 و دانشجو، آزمایشگاه امید، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیمین مغربی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138648988 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیمین مغربی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیمین مغربی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیمین مغربی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیمین مغربی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیمین مغربی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.