دکتر سیما جنیدی

دکتر سیما جنیدی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

1073
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب امیرآباد

آدرس:

تهران، امیرآباد، خیابان 5، پلاک 30، طبقه 1، واحد 1

تلفن:09124197782

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیما جنیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیما جنیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

قوی حرفه ای ورای انتظار.

بهنام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دانا و به روز

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیما جنیدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیما جنیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیما جنیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیما جنیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیما جنیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیما جنیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیما جنیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیما جنیدی کجا است؟
دکتر سیما جنیدی 1 مطب در مطب امیرآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیما جنیدی را ببینید.
+
آیا دکتر سیما جنیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیما جنیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیما جنیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیما جنیدی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیما جنیدی چه زمانی است؟
دکتر سیما جنیدی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیما جنیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیما جنیدی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سیما جنیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیما جنیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیما جنیدیدکتر سیما جنیدی dr sima joneydi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر سیما جنیدی در تهران، امیرآباد، خیابان 5، پلاک 30، طبقه 1، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیما جنیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09124197782 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیما جنیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیما جنیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیما جنیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیما جنیدی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیما جنیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.