دکتر شیوا گوهرشاهی

دکتر شیوا گوهرشاهی

دکترای روانشناسی

مشهد

کد نظام پزشکی

37948

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار معلم

آدرس:

مشهد، بلوار معلم، معلم 10، جنب بانک پارسیان، طبقه1، پلاک147

تلفن:05136040879

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیوا گوهرشاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شیوا گوهرشاهیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیوا گوهرشاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیوا گوهرشاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیوا گوهرشاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیوا گوهرشاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت شیوا گوهرشاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا گوهرشاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیوا گوهرشاهی کجا است؟
دکتر شیوا گوهرشاهی 1 مطب در مطب بلوار معلم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شیوا گوهرشاهی را ببینید.
+
آیا دکتر شیوا گوهرشاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا گوهرشاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیوا گوهرشاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیوا گوهرشاهی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیوا گوهرشاهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شیوا گوهرشاهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا گوهرشاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیوا گوهرشاهی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شیوا گوهرشاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیوا گوهرشاهی 0 از 5 است.

درباره دکتر شیوا گوهرشاهیدکتر شیوا گوهرشاهی dr shiva gohar shahi از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب دکتر شیوا گوهرشاهی در مشهد، بلوار معلم، معلم 10، جنب بانک پارسیان، طبقه1، پلاک147 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیوا گوهرشاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136040879 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیوا گوهرشاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیوا گوهرشاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیوا گوهرشاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیوا گوهرشاهی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیوا گوهرشاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.