دکتر شیما توکلیان

دکتر شیما توکلیان

پزشک عمومی

زنجان
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

136469

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب بلوار مهدوی

آدرس:

زنجان، بلوار مهدوی، بیمارستان آیت الله موسوی، درمانگاه زنان

تلفن:02433130000

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شیما توکلیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیما توکلیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار مهدوی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شیما توکلیان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر شیما توکلیان
دکتر شیما توکلیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیما توکلیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیما توکلیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیما توکلیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیما توکلیان چقدر است؟
هزینه ویزیت شیما توکلیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیما توکلیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیما توکلیان کجا است؟
دکترشیما توکلیان مطب بلوار مهدوی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شیما توکلیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شیما توکلیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیما توکلیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیما توکلیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیما توکلیان متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیما توکلیان چه زمانی است؟
دکتر شیما توکلیان از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیما توکلیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیما توکلیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شیما توکلیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیما توکلیان 5 از 5 است.

درباره دکتر شیما توکلیاندکترشیما توکلیان dr shima tavakkolian از دکترهای متخصص عمومی زنجان هستند. مطب دکتر شیما توکلیان در زنجان، بلوار مهدوی، بیمارستان آیت الله موسوی، درمانگاه زنان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیما توکلیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02433130000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیما توکلیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیما توکلیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیما توکلیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیما توکلیان متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیما توکلیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.