%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی)

اطلاعات بیمارستان علی اصغر

آدرس:

شیراز، خیابان مشکین فام، بیمارستان علی اصغر

تلفن:07132288602

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، نبش خیابان صورتگر، مقابل بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان کیمیا، طبقه5، واحد5

تلفن:07132331532

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرام رزمجو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرام رزمجو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ماشالله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی

علی شیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به نظر یکی از بی نظیر ترین و با احترام ترین دکترا بودن ما وقتی وارد اتاق دکتر شدین جلوی ما ایستادن از نظر علمی و احترام عالی بودن بهترین بودن👌🏻

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار حاذق و کاربلد

فتانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار خوب و با تجربه ای هستن از همه نظر عالین

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شهرام رزمجو
نوبت مطب بیمارستان علی اصغر
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان مشکین فام، بیمارستان علی اصغر

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

نوبت مطب خیابان زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان زند، نبش خیابان صورتگر، مقابل بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان کیمیا، طبقه5، واحد5
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو150,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 20:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرام رزمجو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام رزمجو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرام رزمجو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرام رزمجو چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام رزمجو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام رزمجو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرام رزمجو کجا است؟
دکتر شهرام رزمجو 2 مطب در بیمارستان علی اصغر و مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهرام رزمجو را ببینید.
+
آیا دکتر شهرام رزمجو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام رزمجو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرام رزمجو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام رزمجو متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرام رزمجو چه زمانی است؟
دکتر شهرام رزمجو از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام رزمجو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرام رزمجو چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر شهرام رزمجو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرام رزمجو 5 از 5 است.

درباره دکتر شهرام رزمجودکتر شهرام رزمجو dr shahram razm joo از دکترهای متخصص سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر شهرام رزمجو در شیراز شهر صدرا، جاده فاز2 به سمت دوکوهک، روبروی باغشهر پردیس، بیمارستان ابوعلی سینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرام رزمجو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136407061 , 07136407062 , 07136407063 , 07136407064 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرام رزمجو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرام رزمجو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرام رزمجو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرام رزمجو متخصص سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرام رزمجو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.