دکتر شهرام اسحاقیه

دکتر شهرام اسحاقیه

تخصص داخلی

یزد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۵۹۴۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان کاشانی

آدرس:

یزد، خیابان کاشانی، جنب آتشکده، بن بست 53/1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرام اسحاقیه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرام اسحاقیه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کاشانی
دکتر شهرام اسحاقیه
دکتر شهرام اسحاقیه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرام اسحاقیه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام اسحاقیه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرام اسحاقیه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرام اسحاقیه چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام اسحاقیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام اسحاقیه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرام اسحاقیه کجا است؟
دکتر شهرام اسحاقیه 1 مطب در مطب خیابان کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهرام اسحاقیه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهرام اسحاقیه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام اسحاقیه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرام اسحاقیه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام اسحاقیه متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرام اسحاقیه چه زمانی است؟
دکتر شهرام اسحاقیه از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام اسحاقیه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرام اسحاقیه چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شهرام اسحاقیه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرام اسحاقیه 5 از 5 است.

درباره دکتر شهرام اسحاقیهدکتر شهرام اسحاقیه dr shahram eshaghiyeh از دکترهای متخصص تخصص داخلی یزد هستند. مطب دکتر شهرام اسحاقیه در یزد، خیابان کاشانی، جنب آتشکده، بن بست 53/1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرام اسحاقیه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536331005 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرام اسحاقیه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرام اسحاقیه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرام اسحاقیه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرام اسحاقیه تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرام اسحاقیه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.