دکتر شفق یزدانی فارابی

دکتر شفق یزدانی فارابی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

مشهد

کد نظام پزشکی

65511
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شفق یزدانی فارابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شفق یزدانی فارابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار خوش برخورد و مهربان و دارای علم بودند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شفق یزدانی فارابی
نوبت مطب احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان احمد آباد، عارف 1، ساختمان پزشکان 111، طبقه 2
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شفق یزدانی فارابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شفق یزدانی فارابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شفق یزدانی فارابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شفق یزدانی فارابی چقدر است؟
هزینه ویزیت شفق یزدانی فارابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شفق یزدانی فارابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شفق یزدانی فارابی کجا است؟
دکتر شفق یزدانی فارابی 1 مطب در مطب احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شفق یزدانی فارابی را ببینید.
+
آیا دکتر شفق یزدانی فارابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شفق یزدانی فارابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شفق یزدانی فارابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شفق یزدانی فارابی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شفق یزدانی فارابی چه زمانی است؟
دکتر شفق یزدانی فارابی از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شفق یزدانی فارابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شفق یزدانی فارابی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شفق یزدانی فارابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شفق یزدانی فارابی 5 از 5 است.

درباره دکتر شفق یزدانی فارابیدکتر شفق یزدانی فارابی dr shafagh yazdani farabi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر شفق یزدانی فارابی در مشهد، خیابان احمد آباد، عارف 1، ساختمان پزشکان 111، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شفق یزدانی فارابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138444986، 05138455557 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شفق یزدانی فارابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شفق یزدانی فارابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شفق یزدانی فارابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شفق یزدانی فارابی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شفق یزدانی فارابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.