دکتر سید پرویز صالحی

دکتر سید پرویز صالحی

پزشک عمومی

اهواز

کد نظام پزشکی

۹۹۷۰۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان فرهنگ

آدرس:

اهواز، خیابان امام شرقی، چهارراه آبادان، خیابان شهید حق بین (فرهنگ)، کلینیک زیبایی دانیال

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان فرهنگ

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سید پرویز صالحی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۶۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر سید پرویز صالحی
دکتر سید پرویز صالحی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید پرویز صالحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید پرویز صالحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید پرویز صالحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید پرویز صالحی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید پرویز صالحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید پرویز صالحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید پرویز صالحی کجا است؟
دکتر سید پرویز صالحی 1 مطب در مطب خیابان فرهنگ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید پرویز صالحی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید پرویز صالحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید پرویز صالحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید پرویز صالحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید پرویز صالحی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید پرویز صالحی چه زمانی است؟
دکتر سید پرویز صالحی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید پرویز صالحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید پرویز صالحی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید پرویز صالحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید پرویز صالحی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید پرویز صالحی

دکتر سید پرویز صالحی dr seyyed parviz salehi از دکترهای متخصص پزشک عمومی اهواز هستند. مطب دکتر سید پرویز صالحی در اهواز، خیابان امام شرقی، چهارراه آبادان، خیابان شهید حق بین (فرهنگ)، کلینیک زیبایی دانیال واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید پرویز صالحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06132926461 - 06132926462 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید پرویز صالحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید پرویز صالحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید پرویز صالحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید پرویز صالحی پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید پرویز صالحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.