دکتر سیده نگار برکت

دکتر سیده نگار برکت

دکترای روانشناسی

اصفهان

کد نظام پزشکی

6737
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده نگار برکت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده نگار برکت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شایسته
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خوب کامل و جامع پاسخ دادند. منتها من نوبت ۴۵ دقیقه ای داشتم و یک ربعه تمام شد.. مابقی هزینه ی من برگشت

کیوان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

همیشه دنبال کسی بودم که گوش شنوا داشته باشد و بتواند راه حلهای مفید پیش‌رو من بگذارد. خانوم دکتر برکت واقعا فهمیده و صمیمانه من را راهنمایی کردند.

عطا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

روانشناسى با دانش و با حوصله و پيگير هستند👌🏻👌🏻

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سیده نگار برکت
نوبت مطب چهارراه شکرشکن
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - ، چهارراه شکرشکن، ابتدای خیابان احمدآباد، روبروی کتابخانه امیرالمومنین، طبقه فوقانی اسنوا، واحد A3
اولین نوبت خالی: دوشنبه 3 اردیبهشت ساعت 09:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو200,000 تومان
اولین نوبت خالی: یکشنبه 2 اردیبهشت ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده نگار برکت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده نگار برکت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده نگار برکت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده نگار برکت چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده نگار برکت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده نگار برکت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده نگار برکت کجا است؟
دکتر سیده نگار برکت 1 مطب در مطب چهارراه شکرشکن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده نگار برکت را ببینید.
+
آیا دکتر سیده نگار برکت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده نگار برکت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده نگار برکت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده نگار برکت متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده نگار برکت چه زمانی است؟
دکتر سیده نگار برکت از روز یکشنبه 2 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده نگار برکت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده نگار برکت چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سیده نگار برکت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده نگار برکت 5 از 5 است.

درباره دکتر سیده نگار برکتدکتر سیده نگار برکت dr seyede negar barekat از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر سیده نگار برکت در اصفهان، چهارراه شکرشکن، ابتدای خیابان احمدآباد، روبروی کتابخانه امیرالمومنین، طبقه فوقانی اسنوا، واحد A3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده نگار برکت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09022688608 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده نگار برکت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده نگار برکت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده نگار برکت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده نگار برکت متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده نگار برکت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.