دکتر سید محسن افخمی

دکتر سید محسن افخمی

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

92037
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب آذربایجان

آدرس:

تهران، خیابان آذربایجان، بین اتوبان نواب و خیابان اسکندری جنوبی، پلاک 546، طبقه 2

تلفن:02166890715

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محسن افخمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محسن افخمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ویرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوب هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید محسن افخمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محسن افخمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محسن افخمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محسن افخمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محسن افخمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محسن افخمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محسن افخمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محسن افخمی کجا است؟
دکتر سید محسن افخمی 1 مطب در مطب آذربایجان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محسن افخمی را ببینید.
+
آیا دکتر سید محسن افخمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محسن افخمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محسن افخمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محسن افخمی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محسن افخمی چه زمانی است؟
دکتر سید محسن افخمی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محسن افخمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محسن افخمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید محسن افخمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محسن افخمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محسن افخمیدکتر سید محسن افخمی dr seyed mohsen afkhami از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر سید محسن افخمی در تهران، خیابان آذربایجان، بین اتوبان نواب و خیابان اسکندری جنوبی، پلاک 546، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محسن افخمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166890715 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محسن افخمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محسن افخمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محسن افخمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محسن افخمی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محسن افخمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.