%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

کد نظام پزشکی

67983

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، خیابان پاسداران، نبش نیستان چهارم، ساختمان نیستان، پلاک1/3، طبقه3، واحد10

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید فخرالدین حجازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید فخرالدین حجازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پاسداران
دکتر سید فخرالدین حجازی
دکتر سید فخرالدین حجازی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید فخرالدین حجازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید فخرالدین حجازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید فخرالدین حجازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید فخرالدین حجازی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید فخرالدین حجازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید فخرالدین حجازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید فخرالدین حجازی کجا است؟
دکترسید فخرالدین حجازی مطب پاسداران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید فخرالدین حجازی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید فخرالدین حجازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید فخرالدین حجازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید فخرالدین حجازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید فخرالدین حجازی متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید فخرالدین حجازی چه زمانی است؟
دکتر سید فخرالدین حجازی از روز یکشنبه 6 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید فخرالدین حجازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید فخرالدین حجازی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر سید فخرالدین حجازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید فخرالدین حجازی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید فخرالدین حجازیدکترسید فخرالدین حجازی dr seyed fakhrodin hejazi از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر سید فخرالدین حجازی در تهران، خیابان پاسداران، نبش نیستان چهارم، ساختمان نیستان، پلاک1/3، طبقه3، واحد10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید فخرالدین حجازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122571813 ، 09197472611 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید فخرالدین حجازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید فخرالدین حجازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید فخرالدین حجازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید فخرالدین حجازی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید فخرالدین حجازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.