دکتر سارا ایران نژاد

دکتر سارا ایران نژاد

پزشک عمومی

زیبایی ، پوست و مو
تهران
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

111759

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

تهران، میرداماد، روبه روی بازار بزرگ میرداماد، پلاک 331، زنگ دوم

تلفن:09123336878

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سارا ایران نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا ایران نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میرداماد
دکتر سارا ایران نژاد
دکتر سارا ایران نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا ایران نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا ایران نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا ایران نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا ایران نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا ایران نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا ایران نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا ایران نژاد کجا است؟
دکترسارا ایران نژاد مطب میرداماد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سارا ایران نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سارا ایران نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا ایران نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا ایران نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا ایران نژاد متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا ایران نژاد چه زمانی است؟
دکتر سارا ایران نژاد از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا ایران نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا ایران نژاد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سارا ایران نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا ایران نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر سارا ایران نژاددکترسارا ایران نژاد dr sara iran nezhad از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر سارا ایران نژاد در تهران، میرداماد، روبه روی بازار بزرگ میرداماد، پلاک 331، زنگ دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا ایران نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09123336878 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا ایران نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا ایران نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا ایران نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا ایران نژاد متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا ایران نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.